Anna Rudkowska

Księgowa z ponad 10-letnim stażem, przedsiębiorczyni z wyboru – uważam, że to dobra ścieżka do wolności finansowej. Z pasji do edukowania prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców otwierających działalności gospodarcze z dotacji oraz udzielam indywidualnych konsultacji dla przedsiębiorczych osób. Jestem również współzałożycielką edukacyjnej platformy biznesowo-księgowej dla twórców internetowych e-twórca oraz współautorką poradnika dla influencerów startujących w biznesie.

Moja pomoc w sprawach księgowych i formalnych przekłada się na realne oszczędności i rozwój firm będących pod moją opieką. W swojej działalności chcę przede wszystkim pomagać małym przedsiębiorcom w budowaniu i rozwijaniu ich biznesu, a dzięki temu, że sama przeszłam tę drogę, wiem, z jakimi wątpliwościami i problemami mogą się spotykać – i staram się na nie jak najlepiej odpowiadać.

Wierzę w indywidualne podejście do Klienta

Swoją codzienną pracą staram się obalać mit o tym, że księgowa to tylko zbieracz faktur i osoba od wyliczania podatków. Księgowość jest dla mnie narzędziem do planowania i podejmowania decyzji, które pomagają ukierunkować rozwój firmy. Najciekawszym i najbardziej satysfakcjonującym elementem mojej pracy jest wspieranie młodych przedsiębiorców od pierwszego dnia ich działalności i obserwowanie, jak rozwijają skrzydła.

Otaczam swoich Klientów kompleksową i dopasowaną do ich potrzeb opieką

Działam w tle, wyręczając przedsiębiorcę w dopełnianiu szeregu obowiązków i formalności, dzięki czemu on sam może skupić się na swojej pracy. Rozwiązuję bieżące problemy moich Klientów, w ich imieniu konfrontuję się z urzędami, dostosowuję zmiany w prawie do prozy życia firm.

Prowadzę także działalność szkoleniową i popularyzatorską

Od 2018 roku działa nasze Centrum Szkoleniowe, w ramach którego współpracujemy z bazą trenerów, organizujemy kursy zawodowe z różnych branż, a ja sama prowadzę m.in. szkolenia dla księgowych i specjalistów ds. kadr i płac oraz kursy BHP. Na swojej stronie internetowej buduję platformę zawierającą materiały i narzędzia, które mają uświadamiać, edukować przyszłych przedsiębiorców i pomagać im podejmować dobre decyzje.

Lubię mówić o innych dobrze i wierzę w moc poleceń

Ogromną satysfakcję daje mi fakt, że 100% moich Klientów to osoby „z polecenia” – a przedsiębiorcy, z którymi współpracuję, przyciągają do mojego biura kolejnych Klientów. Moją ambicją jest dawać pracę innym i poszerzać sieć biznesowych kontaktów – dlatego też staram się budować wokół biura społeczność fachowców w różnych dziedzinach i zachęcam moich Klientów do nawiązywania współpracy między sobą. Wzajemne zaufanie jest dla mnie bardzo ważne – a jego dowody ze strony moich Klientów są dla mnie największą nagrodą.
service
Doświadczenie

Ukończyłam studia podyplomowe z rachunkowości na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz z zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy na Politechnice Krakowskiej. Pracowałam jako księgowa w małych przedsiębiorstwach, w międzynarodowej korporacji i we własnej firmie.

shape
shape
shape
shape
service
Zaangażowanie

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, wsłuchuję się w jego potrzeby, wyciągam pomocną dłoń. W pracy daję z siebie 200%.

shape
shape
shape
shape
service
Ekspercka i aktualna wiedza

Rozwój jest dla mnie bardzo ważny. Cały czas się dokształcam, dużo czytam, śledzę zmiany w przepisach. Zdobytą wiedzą chętnie dzielę się podczas szkoleń i indywidualnych spotkań z przedsiębiorcami.

shape
shape
shape
shape
service
Przyjazna atmosfera

Do każdego Klienta podchodzę z otwartością, sympatią i uśmiechem, staram się budować przyjazne relacje i wzajemne zaufanie.

shape
shape
shape
shape